O firmie

Nasza firma powstała w roku 1956, z zamiłowania do rzemiosła jakim jest kowalstwo artystyczne. Z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem kultywujemy tradycję rodzinnego fachu, przekazując ją z ojca na syna.

Fundamentem naszej działalności jest kowalstwo rzemieślnicze, które opierało się głównie na podkuwaniu koni i okuwaniu wozów żelaznych. Wraz ze zmieniającymi się potrzebami naszych odbiorców oraz trendami rynkowymi nasza działalność ewoluowała na przestrzeni lat.

Aktualnie zajmujemy się kowalstwem i ślusarstwem architektonicznym.

Tworzymy balustrady, schody, bramy, ogrodzenia, meble ogrodowe oraz realizujemy indywidualne projekty naszych odbiorców.

Nasze doświadczenie i wiedza w produkcji wyrobów ze stali, poparte precyzją i kunsztem rzemieślniczym, od lat odwdzięczają się zaufaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Wysoka jakość

Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, firm budowlanych i deweloperskich oraz instytucji sakralnych.

Nasze produkty wykonujemy ręcznie przez wykwalifikowanych, doświadczonych i pełnych zamiłowania do sztuki rzemieślniczej, kowali.

Wybieramy doskonałej jakości stal, co pozwala zapewnić gwarancję trwałości oraz estetykę wykonania.

Oferujemy różnorodne style wykonania naszych produktów, dając szerokie możliwości wyboru dla osób poszukujących prostych form przez te pełne finezji i wyrafinowania, po klasyczne, odpowiadające potrzebom tym, którzy celebrują tradycyjne rozwiązania.

Ważnym atutem naszej działalności jest własna malarnia, dzięki czemu wytworzone produkty lakierujemy proszkowo.

Indywidualne podejście

Wiemy, że potrzeby naszych klientów bywają różne. Czasem ostateczny ich kształt powstaje po wielu godzinach rozmowy i słuchania, w poszukiwaniu optymalnego rozwiązania. Wszystko po to, by efekt końcowy mógł zachwycać.

My to rozumiemy, i doceniamy, bo dzięki temu możemy tworzyć wyjątkowe rzeczy dla wyjątkowych ludzi.

Kompleksowe wykonawstwo

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych odbiorców, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie realizacji balustrad i ogrodzeń stalowych.

Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem inwestycji, dzięki temu już na pierwszym etapie współpracy, możemy celnie określić potrzeby naszych klientów, by w dalszej realizacji optymalnie je zaspokoić.

Jakość i elegancja

Jeśli poszukujesz eleganckiego i trwałego rozwiązania dla swojego domu lub ogrodu, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.